(0)
(0)

Sneakersy i sportowe | Hoka One One Buty CHALLENGER ATR 6 GTX kolor czarny - RM10094


Kod produktu: RM10094

Dostępność: W magazynie


422,37zł

510,88zł

Dostępne opcje


Sneakersy i sportowe | hoka one one Hoka One One Buty CHALLENGER ATR 6 GTX kolor czarny - RM10094

- CUSHIONED MIDSOLE to amortyzowana podeszwa bazująca na zastosowaniu EVY - specjalnej pianki umieszczonej w warstwie śródpodeszwy. Podeszwa wykonana jest z lekkiego, amortyzującego tworzywa - nawet do 2,5 razy grubszego niż w klasycznych butach biegowych. Zastosowanie EVY wiąże się z absorpcją energii kinetycznej, co w konsekwencji prowadzi do wysokiego poziomu niwelowania wstrząsów w czasie stawiania kolejnych kroków.
- META-ROCKER to specjalny układ geometrii śródpodeszwy, charakteryzujący się niewielką różnicą w obszarze pomiędzy piętą a palcami. Tworzy to unikalny efekt podparcia, ułatwiając poprawne stawianie stóp w czasie biegu, tym samym wspierając jego odpowiednią technikę co przekłada się na zwiększenie efektywności biegu.
- ACTIVE FOOT FRAME jest rozwiązaniem zapewniającym stabilne osadzenie stopy w bucie, niezależnie od jej kształtu i szerokości oraz techniki biegu. Dzięki tej tehcnologii stopa zamiast leżeć na powierzchni podeszwy, jest w niej zagłębiona, co zwiększa stabilizację podczas biegu.
- Membrana GORE-TEX® to technologia chroniąca przed wilgocią, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu oddychania dla umieszczonej w bucie stopy. Charakteryzuje się strukturą, w której pory są 20 000 razy mniejsze niż kropla wody, ale zarazem 700 razy większe niż cząsteczki pary wodnej. W efekcie membrana pozwala odprowadzić wilgoć w stanie lotnym na zewnątrz, nie przepuszczając przy tym wody.
- Przeznaczenie buta: treningowe.
- Model uniwersalny przeznaczony do użytkowania na różnych nawierzchniach.
- Typ stopy: neutralna.
- Waga modelu: 309 g.
- Usztywniony nosek.
- Żłobiona podeszwa.
- Usztywniony zapiętek.
- Tekstylne wnętrze.
- Sznurowany model.
- Długość wkładki wynosi: 26 cm.
- Wymiary podane dla rozmiaru: 41 1/3.

Cholewka: Materiał syntetyczny, Materiał tekstylny, Wnętrze: Materiał tekstylny, Podeszwa: Materiał syntetyczny

Produkty powiązane